Фінанси  |  14.11.19  |  четвер
 

"Укрзалізниця" планує передати Дарницький вокзал у Києві в управління приватній компанії

В "Укрзалізниці" очікують, що приватний інвестор, якому передадуть Дарницький вокзал у Києві, завершить будівництво і зробить там сучасний вокзал із торгово-розважальними площами.

"Укрзалізниця" планує передати в концесію залізничний вокзал на станції "Дарниця" в Києві. Про це 14 листопада розповів голова правління компанії Євген Кравцов, повідомила її пресслужба.

"До прийняття закону "Про концесію", на жаль, механізмів для розбудови цього об'єкта не було. Тепер ми маємо дієвий інструмент і перспективу для залучення інвесторів",

– заявив Кравцов.

За його словами, завдяки залученню приватного капіталу планують добудувати цей об'єкт і зробити з нього сучасний вокзал із торгово-розважальними площами на лівому березі Києва.

Першу чергу будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції "Дарниця" в Києві було завершено в січні 2007 року. Незавершеним залишається будівництво головної будівлі вокзалу із центральним тунелем (побудовано залізобетонний каркас на сім поверхів, тунель без обробки та інженерних мереж), відкритої автостоянки з підземним паркінгом, головного перону та зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє gordonua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах