Фінанси  |  12.06.18  |  вівторок
 

"Укрпошта" перебуває на межі банкрутства

Підприємство залежне від Пенсійного фонду, тому в разі відмови від співпраці з ним, близько 25 тисяч працівників пошти втратять свої робочі місця.

Перший заступник генерального директора ПАТ "Укрпошта" Олександр Чернявський під час робочої зустрічі редакторів національних та регіональних газет, активістів Національної спілки журналістів України (НСЖУ) заявив про критичний фінансовий стан підприємства, передають "Українські Новини".

Чернявський розповів, що сьогодні підприємство перебуває у скрутному становищі. Вже півроку лишається неврегульоване питання щодо тарифікації Пенсійного фонду.

"Цей вид діяльності досить потужний: поглинає близько 50% наших витрат, а в доходній частині становить близько 25%. Ми дуже сильно залежимо від Пенсійного фонду: якщо ж відмовимося від співпраці з ним, то близько 20-25 тис. працівників "Укрпошти" втратять робочі місця, буде закрито близько 6 тис. відділень",

- зазначив він.

За його словами, після зростання мінімальної заробітної плати, грошей, які надходить від Пенсійного фонду, не вистачає для виплати зарплатні листоношам, операторам та іншим працівникам.

"На жаль, за такої ситуації мусимо визнати, що "Укрпошта" знаходиться на межі банкрутства",

- додав він.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...