Фінанси  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Українці щодня розкуповують по літаку готівкового долара

Виною тому ажіотажний попит серед населення, який спостерігається в останні дні в Україні.

Таку статистику озвучив керуючий директор "Кредит Оптима банк" Ігор Львов, передає UBR.ua.

За словами фінансиста, ще до Нового року українцям вистачало двох-трьох літаків в тиждень. Та й то, завезений кеш йшов не в обмінники, а для виплати депозитів і грошових переказів.

"До Нового року готівки для валютообміну вистачало на внутрішньому ринку з головою: великого попиту не було, а здавали долар перед святами активно. Але зараз ситуація змінилася",

- прокоментував ситуацію фахівець.

Як він зазначає, тепер українці практично не продають валюту, навіть якщо в цьому є необхідність - чекають, що курс піде ще вище. Разом з тим, кількість бажаючих купити долари різко збільшилося. В результаті банки змушені закуповувати долари і євро за кордоном і літаками привозити їх в країну. Попит настільки високий, що поставки здійснюють щодня.

"Завозять в основному "Приватбанк" і "Ощадбанк" - у них найбільші мережі відділень. А вже від них долари і євро розходяться до інших фінустанов", 

- пояснює фінансист.

Як повідомлялося, гривня стрімко падає. Встановлено новий антирекорд. По відношенню до євро національна валюта досягла позначки в 34,18 грн. Минулий "рекорд" був встановлений на початку 2015 року в розпал війни на Донбасі - 34,04 грн.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...