Фінанси  |  19.10.20  |  понеділок
 

Українці будуть платити за автономери за новими розцінками

Українським водіям нададуть право самостійно замовляти виготовлення автомобільних номерів на свої авто. Про це інформує “УНІАН”.

Водій зможе самостійно вибрати вподобану йому комбінацію цифр. Таке нововведення передбачено законопроектом № 4213.

Єдина база вільних номерів

Згідно з документом, всі вільні номери, крім “елітних”, розмістять в єдиній базі, де водій зможе обрати бажану комбінацію цифр.

Після цього в МВС можна буде замовити реєстрацію номерного знака. Самі номери виготовлять за окрему плату приватні підприємці.

Скільки платитимуть

Бланк про реєстрацію коштуватиме 219 грн. Вартість виготовлення номерного знака у всіх буде різною. Згідно із законопроектом, водій буде сам обирати зі списку спеціалізованих підприємств, у кого замовляти виготовлення номерного знака.

Ціна виготовлення номерного знака може коливатися від 619 до 1019 грн.

У пояснювальній записці до документа йдеться про те, що прийняття законопроекту дасть можливість заощадити близько 483 млн грн.

“Закуплені номерні знаки Головний сервісний центр МВС передає в регіональні сервісні центри, які, своєю чергою, передають їх в територіальні. Така процедура вкрай громіздка та економічно невигідна, оскільки для отримання кінцевого результату реєстрації транспортного засобу — видачі номерних знаків — держава витрачає зі свого бюджету більшу суму коштів, ніж коштує сам номерний знак”,

— йдеться в пояснювальній записці.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 587

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах