Фінанси  |  23.01.20  |  четвер
 

Україна залучила 1,25 мільярда євро від продажу бондів: коментар міністра фінансів

За словами Маркарової, проведене розміщення євробондів на 1,25 млрд євро стало найефективнішим за сучасну історію України.

Проведене Україною розміщення десятирічних євробондів на 1,25 млрд євро зі ставкою прибутковості 4,375% річних стало найефективнішим за сучасну історію нашої країни.

Про це написала міністр фінансів Оксана Маркарова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Так, це найефективніше запозичення за сучасну історію України. Це друга крапка в кривій і в нашій стратегічній історії повернення саме на європейський ринок запозичень. Саме в Євро. Тому що Україна - це Європа»,

- написала Маркарова.

Вона наголосила, що це найкращий показник довіри до України. За інформацією Мінфіну, під час розміщення отримані заявки на придбання цінних паперів нової емісії від більш як 350 інвесторів з усього світу на загальну суму понад 7 млрд євро. Розрахунки за новим випуском мають відбутися 27 січня, а отримані кошти будуть спрямовані на фінансування державного бюджету. Очікується, що новий випуск отримає рейтинги «B» від агентств Standard & Poor's і Fitch. Кінцевий термін погашення випущених євробондів - 27 грудня 2030 року. Лід-менеджерами випуску виступили BNP Paribas, J.P. Morgan і Raiffeisen Bank International. Як повідомляв УНІАН, Україна у червні 2019 року під час розміщення семирічних євробондів залучила на зовнішньому ринку запозичень 1 млрд євро з прибутковістю 6,75% річних з кінцевим терміном погашення 20 червня 2026 року. Це розміщення ознаменувало повернення нашої країни на ринок запозичень в євро після 15-річної паузи.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах