Фінанси  |  12.01.19  |  субота
 

Україна закупила новітні ударні безпілотники

На озброєння української армії поступили турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2, які оснащені потужними високоточними ракетами.

Про це пише Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

За словами глави держави, він особисто домовлявся з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом про закупівлю українською компанією "Укрспецекспорт" у турецької "Baykar Makina" нових ударних безпілотників оперативно-тактичного рівня Bayraktar TB2.

Порошенко зазначив, що цей вид зброї не тільки володіє високотехнологічними характеристиками, але і має можливість доозброєння його сучасною високоточною ракетною зброєю для знищення бронетехніки, а також інженерних і фортифікаційних споруд.

Президент заявив, що ця угода є частиною військово-технічного співробітництва між Україною і Туреччиною, а також необхідною для того, щоб підвести ЗСУ до стандартів НАТО.

Bayraktar TB2 дійсно володіє завидними характеристиками. Зокрема він може підніматися на висоту 6750 метрів, автономно працювати 24 години в радіусі 150 кілометрів, піднімати вантажі до 50-ти кілограмів і розвивати максимальну швидкість до 222 кілометрів на годину. Вартість цього дива техніки для України склала 69 мільйонів доларів. У комплект входить шість ударних дронів, дві станції управління і 200 керованих ударних ракет.

Нагадаємо, що НАТО передало Україні новітні системи зв'язку. Обладнання значно покращить спроможності системи управління та зв'язку ЗСУ.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах