Фінанси  |  21.03.19  |  четвер
 

Україна отримає від Канади чергову військову допомогу

В найближчі 3 роки Україна отримає від Канади 105,6 млн доларів, які будуть призначені на тренування українських військовослужбовців і іншу оборонну допомогу.

Кошти будуть використовувати не лише на забезпечення тренувань українських військових, але й також на реалізацію стратегічних цілей реформування оборонного сектора України.

У повідомленні про виділення коштів зазначається, що сума, яку мають надати Україні протягом наступних 3 років, включає у себе 99,6 млн доларів додаткових коштів на продовження військового внеску Канади. Іще  6 млн доларів підуть на підтримку більш широких зусиль щодо втілення безпеки і оборонних реформ в Україні, виділених МЗС з наявних ресурсів бюджету на міжнародний розвиток.

Окрім цього наголошується й на тому факті, що така підтримка України "доповнює участь Канади в заходах запевнення і стримування в Центральній і Східній Європі в рамках проведення операції REASSURANCE, яка в липні 2018 року було продовжено і протягом чотирьох років обійдеться в 514 млн дол.".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах