Фінанси  |  30.11.21  |  вівторок
 

Україна отримає 200 мільйонів євро на оновлення громадського транспорту у містах — Мінфін

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Україна отримає 200 млн євро кредитних коштів від міжнародних фінансових організацій у межах реалізації проєкту "Міський громадський транспорт України ІІ".

"Ми бачимо підвищений інтерес місцевих громад до участі у таких проєктах і пропонуємо їм подальше розширення інструментарію для розвитку міської мобільності. Вкладаючи гроші в розвиток громадського транспорту та його інфраструктури ми стимулюємо економічний розвиток нашої країни, створюючи нові робочі місця на машинобудівних підприємствах, а також забезпечуємо розвиток екологічно чистого вітчизняного громадського транспорту. Це є гарна можливість для міської влади підвищити якість життя для громадян",

— зазначив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Як зазначається, кредит надаватиме Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкцій та розвитку.

На ці кошти мають побудувати й модернізувати трамвайні та тролейбусні лінії у Черкасах, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Львові, Кременчузі та Запоріжжі.

Крім того, мають придбати нові автобуси, тролейбуси, трамваї та вагони метро для таких міст: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці й інші.

Що відомо
Запоріжжя отримає кошти від німецької Кредитної установи для відбудови — KfW (Kreditanstalt für Wiederaufbau) для впровадження заходів з енергоефективності. Кабінет Міністрів затвердив проєкт угоди про кредит, а також грант між урядом України та німецьким державним банком розвитку KfW.
Київський метрополітен та Європейський банк реконструкції і розвитку підписали кредитну угоду на суму 50 мільйонів євро. На ці гроші планується оновити парк вагонів метро.
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит 12,5 мільйонів доларів на розвиток екологічної нерухомості українській компанії Dragon Capital.
Укравтодор підписав з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду про виділення 450 мільйонів євро, які спрямують на оновлення та побудову доріг.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах