Фінанси  |  13.09.18  |  четвер
 

Україна може експортувати агропродукцію ще у 30 країн світу

Держпродспоживслужба проходить оцінку еквівалентності державної системи контролю щодо експорту продуктів тваринного походження з боку 49-ти іноземних ветслужб.

Україна може отримати право експорту вітчизняної агропродукції на іноземні ринки у 30 країн світу. Про це заявив голова Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа під час Міжнародної конференції "Птахівництво-2018"  у Трускавці.

"Держпродспоживслужба на звернення українських виробників ініціювала перемовини щодо просування вітчизняної продукції на іноземні ринки з 30 країнами",

- передає прес-служба відомства.

Голова Держпродспоживслужби окремо наголосив на тому, що у поточному році завдяки спільним зусиллям держави та бізнесу відбулося розширення географії експортних поставок продукції нашої держави, збільшилася кількість підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження.

Однак, наразі служба проходить оцінку еквівалентності державної системи контролю щодо експорту продуктів тваринного походження з боку 49-ти іноземних ветеринарних служб.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах