Фінанси  |  18.10.18  |  четвер
 

Угорщина виділить 5 мільйонів доларів закарпатським вчителям

Уряд Угорщини прийняв рішення надати підтримку викладачам Закарпаття. Відповідний указ опублікували сьогодні у випуску Урядового угорського бюлетеня.

У ньому говориться, що угорський уряд прийняв рішення підтримати працівників сфери освіти, які працюють в державних навчальних закладах Закарпаття. Підтримка буде надана і всім тим, хто допомагає проводити навчальний процес на угорській мові. Відповідно до вищезазначеного рішенням, цим людям буде виділена одноразова матеріальна допомога, розмір якої становить 1,4 мільярда форинтів, що в доларовому еквіваленті приблизно дорівнює 5-ти мільйонам.  Допомога буде виділена вже в наступному, 2019-му році.

У повідомленні також наголошується, що в минулому році угорський уряд вже збільшив одноразові виплати вчителям Закарпаття, причому відразу на 80%, тобто до 270 тисяч форинтів.

Не варто забувати і про намір Угорщини найближчим часом змінити назву посади "уповноваженого міністра по Закарпаттю". Примітно, що змінитися має лише назва, але не посадові обов'язки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах