Фінанси  |  10.06.19  |  понеділок
 

У Зеленського розповіли, коли шахтарі отримають зарплати

Президент робить усе можливе для вирішення цього питання, зазначила Юлія Мендель.

Перший транш у сумі 41 мільйон гривень на погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям надійде сьогодні-завтра. Про це під час брифінгу заявила прес-секретар глави держави, передає "Укрінформ".

За її словами, Володимир Зеленський робить усе можливе для вирішення цієї проблеми, яка все ж є компетенцією Кабінету Міністрів України.

Загалом на зарплати шахтарям виділили 300 мільйонів гривень. Однак, на переконання Мендель, ці гроші не розв'яжуть питання заборгованості.

"Найбільша проблема полягає в тому, що нинішня ціна за вугілля – 2800 гривень – зависока для "Центренерго", яке відмовляється купувати вугілля за такою ціною. Нині представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ПАТ "Центренерго" та ДП "Львіввугілля" ведуть перемовини щодо зменшення ціни до 2400 гривень. Це буде системне вирішення проблеми",

- розповіла прес-секретар.

Нагадаємо, 7 червня працівники шахт "Межирічанська" та "Степова" ДП "Львіввугілля" відмовилися виходити на роботу через заборгованість з виплати їм заробітної плати.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах