Фінанси  |  17.10.18  |  середа
 

У Львові зросте ціна на воду

Згідно з поданими розрахунками, планові тарифи на 2019 рік для різних категорій споживачів зростуть від 35,7 % до 46,3 %.

У "Львівводоканалі" повідомили, що у 2019 році підвищаться ціни на послуги водопостачання і водовідведення.

Про це йдеться в ексклюзивному коментарі для "Львівської газети".

Начальник відділу зв'язків із громадськістю ЛМКП "Львівводоканал" Уляна Горбата говорить, що поки ще невідомо точної дати зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Однак, за прогнозами, це станеться вже у січні нового року.

"Це пов’язано з тим, що процедура затвердження документів дуже довга", – пояснює Уляна Горбата.

Згідно з поданими розрахунками, планові тарифи на 2019 рік для різних категорій споживачів зростуть від 35,7 % до 46,3 %.

Для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення (фактично це є юридичні особи або мешканці приватного сектору), ціна становитиме 18,89 гривень (теперішня ціна - 12,91 гривень).

Для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання і водовідведення (фактично це мешканці багатоповерхівок і юридичні особи, які розташовані в багатоповерхівках), ціна підвищиться до 20,40 гривень (зараз вона становить 14,04 гривень).

"Коли ми говоримо чи є підстави для підняття тарифів на воду – так, вони реально є. На розрахунок тарифів впливає декілька складових. Передусім це є витрати на електроенергію, ціна на яку декілька разів зростала цього року. Витрати на всі решту матеріалів, зокрема, на паливо, труби, реагенти, податки", - пояснює Уляна Горбата.

За словами пані Уляни, про точну дату зростання тарифів на водопостачання і водовідведення повідомлять у засобах масової інформації.

 

 
 

Коментарі (14) перегляди: 806

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах