Фінанси  |  20.02.18  |  вівторок
 

У Львові ветеранам УПА збільшать доплату до пенсії

Міська рада ініціює збільшення щомісячних доплат до двох тисяч гривень вже з 1-го березня цього року.

Як інформують в управлінні соціального захисту Львівської міськради, щомісячну доплату до пенсії ветеранам Української повстанської армії (учасникам бойових дій УПА та інвалідам війни УПА) встановлено у 2008 році. Упродовж 2009-березня 2013 років вона була у розмірі 500 грн., з 1 березня 2013 року до сьогодні – у розмірі 1000 грн. Відтак, щоб підвищити рівень соціального захисту ветеранів УПА, запропоновано встановити з 1 березня 2018 року щомісячну доплату до їх пенсії у розмірі 2000 грн. Відповідне рішення розглянуть на засіданні виконавчого комітету цієї п’ятниці. 

"На державному рівні жодних пільг чи доплат до пенсії ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА чи вдовам політв'язнів не передбачено. Тому підвищення розміру щомісячних доплат до пенсії ветеранам УПА покращить їх фінансове і матеріальне становище, адже розмір пенсії ветеранів УПА, в основному, є невеликим",

передає прес-служба ЛМР.

Наразі на обліку у відділах соцзахисту Львівської міськради перебуває 208 ветеранів УПА (з них 205 осіб – учасники бойових дій УПА, 3 осіб – особи з інвалідністю УПА); 72 вдів ветеранів УПА та 31 вдова політв'язнів. На жаль, через поважний вік, їх кількість постійно зменшується.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...