Фінанси  |  06.05.21  |  четвер
 

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Про це повідомив телеканал 24, пише Dailylviv.

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Також до 10 гривень може зрости вартість квитків у трамваях і тролейбусах. Однак там буде знижка для пасажирів, які купуватимуть квитки через електронні сервіси - 8,5 гривні.

Можливе збільшення цін анонсував у розмові з журналістами керівник Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка. За його словами, перевізники сподіваються, що виконком Львівської міськради розгляне відповідне рішення вже цього тижня.

Ще у лютому заговорили про те, що вартість проїзду у громадському транспорті може подорожчати на всій території України. Експерти тоді були впевнені, що COVID-19 суттєво вплинув на пасажиропотік, тому таке подорожчання неминуче.

Зважаючи на те, що телеканал 24 належить дружині міського голови Львова Андрія Садового, цій інформації про подорожчання вартості проїзду можна вірити. А поширюється вона ще до рішення виконкому ЛМР також для того, щоб почути реакцію мешканців міста на таке подорожчання. 

 

 

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1638

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах