Фінанси  |  01.10.21  |  п'ятниця
 

У Львові облаштовують доріжку за 4 млн гривень за унікальною технологією (ФОТО)

У парку ім. І Франка облаштовують доріжку за унікальною технологією. Вартість хідника – обійдеться у 4 млн грн. Про це повідомили у департаменті містобудування.

У департаменті містобудування зазначають, що місто не витратить на це ані копійки – усі роботи фінансує інвестор. Хто саме – не вказано. Завершити роботи планують до кінця листопада.

Подібна доріжка є лише в аеропорту ім. Данила Галицького. А у парку ім. Івана Франка нарізатиме бетонні шви для хідника фахівець, який спеціально приїхав до Львова.

«На всю Україну є лише дев’ятеро людей, які володіють технікою різання бетону. Це справді особлива технологія: на залитому бетоні роблять перерізи, щоб бетон не розтріскувався. Важливо дотримуватися технології – тоді покриття служитиме довго і матиме гарний вигляд»,

– повідомила заступниця начальниці управління екології та природних ресурсів ЛМР Оксана Луцко.

Крім того, бетон, який використовують для облаштування, матиме підвищену водонепроникність та щільність. Це допоможе запобігти появі тріщин у покритті.

«Хідник, який ремонтують, є другим за важливістю в парку. Розміщений він на схилі, через що його постійно розмивали водні потоки. Тому щойно залиють бетон, одразу візьмуться за облаштування системи водовідведення.

Доріжка матиме рудувато-червоний відтінок, бордюри будуть гранітні, а лотки для водовідведення викладуть із бруківки. Тож буде не тільки надійно, але й гарно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах