Фінанси  |  06.04.21  |  вівторок
 

У Львові не купуватимуть білоруських автобусів, підтримають національного виробника

Про це повідомив голова транспортної комісії ЛМР Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook.

У вівторок, 6 квітня мерія Львова відмовилася купувати білоруські автобуси МАЗ.  Буде оголошувати новий тендер і старатиметься, щоб переміг український виробник. 

“Здоровий глузд переміг і тішуся таким остаточним рішенням.”

– йдеться у дописі.

Як заявив мер міста, Андрій Садовий місто не може придбати транспорт у МАЗ, зважаючи на політичну ситуацію в Білорусі. Тож Львів наполягає на проведенні повторного тендеру.

“Революція і розбудова демократичного суспільства – це справа білоруського народу. Але фінансувати “режим” ми не маємо права,”

– додав мер.

Нагадаємо,  що Львів, за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку, має намір придбати 100 дванадцятиметрових низькопідлогових автобусів.

«Зрештою, в нас є українські виробники, які потребують підтримки. Якщо ми не будемо інвестувати у розвиток свого машинобудування, то як ця галузь зможе розвиватись? Останнє питання риторичне. Звертаюсь до Кабміну з проханням ввести “захисні тарифи” або мито на закупівлю громадського транспорту за кордоном. Адже його можна придбати в Україні. Прошу мерів українських міст, які зараз теж стоять перед таким вибором, обирати свого виробника»,

– додав міський голова.

Раніше мер Львова закликав львів’ян висловити свою думку щодо можливої перемоги білоруської компанії в тендері. Також він звернувся за роз’ясненням державної позиції у цих питаннях до Кабміну.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах