Фінанси  |  06.05.20  |  середа
 

У Львівській області до кінця тижня медикам повинні виплатити 300% надбавки

Усі медичні працівники, які в березні лікували пацієнтів із коронавірусною хворобою, мають отримати 300% доплати в повному обсязі до кінця цього тижня.

Відповідне доручення Міністр охорони здоров’я Максим Степанов дав керівникам обласних департаментів охорони здоров’я. Про це інформують 6 травня у пресслужбі МОЗ.

«Усі без винятку кошти були перераховані Урядом в регіони ще в середині квітня. Для мене неприйнятна ситуація, коли навіть зараз ці виплати не дійшли до медичних працівників. Так само неприйнятною є виплата надбавки не в повному обсязі. До кінця цього тижня місцева влада повинна забезпечити виплату 300% усім медикам, які у березні лікували хворих на COVID-19»,

— наголосив Максим Степанов.

Очільник МОЗ зазначив, Міністерство дало чіткі вказівки та роз’яснення щодо виплати 300% доплати усім медикам, які залучені у лікуванні хворих на COVID-19. На основі даних від обласних департаментів (які вказали, скільки медиків залучені у кожному регіоні), МОЗ провело розрахунки щодо необхідної загальної суми і винесло це рішення на засідання Уряду, після чого регіони отримали кошти в повному обсязі.

«Усі українські медики отримали чіткий сигнал: всі, хто працював із хворими на COVID-19, мають отримати 300% доплат до зарплати. Однак в деяких регіонах почали видавати кошти за погодинну роботу з COVID-19, або шукати зайві коми чи крапки в документах. Виплати повинні здійснитися у повному обсязі – це 300% – і не треба маніпуляцій!»,

— резюмував Максим Степанов.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1752

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах