Фінанси  |  14.02.18  |  середа
 

У Кабміні анонсували суттєве підвищення пенсій

Наступного разу широкомасштабне підвищення пенсій в Україні слід очікувати в 2019-му році.

Про це під час сьогоднішнього засідання уряду заявив глава Кабміну Володимир Гройсман. За словами прем'єра, підвищення пенсій торкнеться людей з великим трудовим стажем, але таких, що фактично працювали за трудодні.

"Мова йде про сільських пенсіонерів, які працювали за часів Радянського Союзу і які отримували дуже невеликий прибуток, в зв'язку з чим їх пенсія невисока. Наше завдання в 2019-му році підвищити пенсії - і ми це завдання виконаємо",

- підкреслив Гройсман.

Голова уряду також звернув увагу на той факт, що уряду за підсумками минулого року вдалося підвищити пенсії на 561 гривню в середньому по країні.

"На сьогоднішній день пенсія дорівнює вже 2447 гривням. Більше 9-ти мільйонів чоловік отримали перерахунок пенсій",

- резюмував Гройсман.

У січні поточного місяця стало відомо, що громадяни України пенсійного віку, які не мають права на пенсійні виплати, зможуть отримувати державну соціальну допомогу.

Як раніше повідомлялося, стало відомо, скільки грошей Україна повинна віддати МВФ. Програма співпраці з МВФ перебуває на межі зриву через те, що в Україні загальмувалися реформи, зокрема земельна, пенсійна і антикорупційна.

Нагадаємо, що МВФ вимагає змін пенсійного законодавства. А ще раніше представники Міжнародного валютного фонду розкритикували законопроект про створення Антикорупційного суду, який подав Президент України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах