Фінанси  |  13.11.17  |  понеділок
 

У "Арени Львів" величезні борги через від'їзд "Шахтаря"

Коли на цьому стадіоні грав домашні ігри "Шахтар", деякі львівські активісти і фанати закликали донецьку команду забратися з міста. Тепер чиновники думають, як врятувати стадіон.

Відзначимо, що "Шахтар" переїхав до Львова після того, як почалася війна на сході України. Тут клуб зіграв більшість своїх домашніх матчів, зокрема поєдинків Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Тепер, коли протести радикалів і не дуже доброзичливе ставлення до клубу з Донбасу змусили "Шахтар" переїхати зі Львова до Харкова, "Арена Львів" позбулася регулярного фінансування і перебуває на межі банкрутства.

10 листопада у Львові пройшла робоча зустріч заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка і держсекретаря Міністерства молоді і спорту Олега Немчинова, які обговорювали подальше майбутнє стадіону "Арена Львів", що загруз у боргах.

За словами Володимира Гірняка, свого часу були витрачені величезні кошти на будівництво цього стадіону.

"У стадіону - величезні борги перед підрядниками і відповідно - судове провадження. У 2016 році - у "Арени" збиток на 1 млн грн, на сьогодні "в мінусі" вже майже 600 тис грн. Зменшилася кількість футбольних матчів - в цьому році лише 16 . Що найгірше - поки немає чіткого розуміння як в подальшому ця споруда і територія навколо - а це 24 га землі, повинні функціонувати. Тому питання номер один: визначити стратегію розвитку "Арени Львів", щоб повністю використовувати її потенціал",

 - зазначив заступник голови Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що донецький "Шахтар" зараз грає свої домашні матчі в Харкові, а львівські "Карпати" на стадіоні "Україна".

Як повідомлялося раніше, представники "Арени Львів" обіцяли "не пропасти" без "Шахтаря". Вони запевняли, що в разі переїзду донецького клубу до Харкова, львівський стадіон буде виживати за рахунок концертів та ділових форумів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...