Фінанси  |  18.10.21  |  понеділок
 

У 2022 році продажі Pfizer та Moderna виростуть майже вдвічі

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на аналітичний прогноз компанії Airfinity.

У 2022 році об’єму продажів антиковідних вакцин виробництва фармакологічних компаній Pfizer та Moderna виростуть майже вдвічі. 

Згідно з цим прогнозом, у 2022 році компанії Pfizer та Moderna контролюватимуть три чверті не китайського ринку вакцин проти COVID-19. За прогнозами Airfinity, дохід компаній BioNTech/Pfizer та Moderna у 2022 році виростуть до 93.2 млрд доларів. З них 54.5 млрд доларів прибутку отримає компанія Pfizer, 38.7 млрд – компанія Moderna. Ці прогнози означають, що прибуток фармакологічних компаній виросте майже вдвічі у порівнянні з 2021 роком.

Також аналітики Airfinity передбачають, що вакцини виробництва AstraZeneca, Johnson&Johnson, Sputnik V та Novavax поділять між собою решту ринку.

Зростання попиту на вакцини очікується через централізовані закупки урядами розвинених країн. Очікується, що з 2022 року надійдуть замовлення загальним об’ємом у 10 млрд бустерних доз вакцин. З них лише 198 млн доз планується передати до менш заможних країн.

Що відомо

Виробник Pfizer / BioNTech подав до Європейського агентства з лікарських засобів заявку на дозвіл щеплення дітей у віці від 5 до 11 років. У своєму запиті виробник представив дані дослідження про використання вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech серед дітей у віці від 5 до 11 років. За даними виробників, дослідження продемонструвало "сильну імунну відповідь у цій групі дітей через місяць після другої дози".
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні почнуть вакцинувати підлітків після того, як щеплення проти коронавірусу зроблять 50-70% дорослого населення.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Коментарі (0) перегляди: 792

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах