Фінанси  |  20.09.18  |  четвер
 

Ціна на нафту в світі зростають

На ринках світу ціни на нафту еталонних марок і далі продовжують зростання, до того ж WTI оновлює максимум більш ніж за два місяці.

Про це свідчать дані торгів сьогодні вранці. В тому числі, ціна листопадових ф'ючерсів на північноморську нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures в 9:00 за Києвом подорожчала в ціні на 0,27 долара (0,34%) - до 79,67 доларів за барель. При цьому вартість нафти WTI з поставкою в жовтні на онлайн-торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) подорожчала на 0,43 долара (0,61%) - до 71,20 доларів за барель.

За інформацією журналістів, трейдери вже прореагували на 5-те поспіль зниження запасів нафти в Сполучених Штатах і оцінюють потенціал скорочення іранського експорту через американські санкцій. Крім того, вони чекають зустрічі міністерського моніторингового комітету ОПЕК + 22-23 вересня в Алжирі, під час якої деякі представники ОПЕК пообіцяли скорегувати прогнози.

Раніше вартість на нафту знижувалася на тлі побоювань посилення торговельних суперечок США і Китаю і їх негативного впливу на попит. У той же час минулого тижня "чорне золото" оновило максимальні показники з травня цього року.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 929

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах