Фінанси  |  13.07.19  |  субота
 

Трамп заявив, що не вважає криптовалюту грошима

Президент США Дональд Трамп заявив, що не вважає криптовалюти грошима.

"Я не фанат біткоїнів та інших криптовалют, які не є грошима, і чия вартість базується на повітрі. Нерегульовані криптовалютні операції можуть бути незаконні, включаючи оплату за наркотики та інші незаконні речі",

— написав Трамп у Twitter.

На думку Трампа, якщо Facebook  а інші компанії-емітенти криптовалют мають намір займатися банківською діяльністю, вони повинні отримати відповідну ліцензію та працювати у рамках банківського законодавства.

"У нас в США є тільки одна реальна валюта, і вона сильніша, ніж будь-коли, вона надійна, і на неї можна покладатися. Це, безумовно, найбільш домінуюча валюта в світі, і вона завжди буде залишатися такою. Вона називається долар Сполучених Штатів",

— заявив американський президент.

Нагадаємо, у листопаді минулого року криптовалюта обвалилась нижче 5 тисяч доларів за одиницю. Решта криптовалют теж дешевшали. Тим не менш частка біткоіна в загальному обсязі ринку різко зросла на 1,5% і становить 43,8%.

Раніше експерти повідомляли, що ціна Bitcoin може вирости до 15 тисяч доларів за одиницю до кінця року, тому рекомендується вкладати кошти у валюту.

Про це повідомляє Ua.News

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах