Фінанси  |  15.08.18  |  середа
 

Тепер лелека принесе малюка з "бейбі-боксом"

З 1-го вересня 2018-го року кожна українська родина у якій з’явиться малюк – отримає подарунок від держави.

Міністерство соцполітики визначилось, що ж повинно входити до цього пакету, вартість якого не перевищуватиме 5 тисяч гривень. Цю інформацію оприлюднила прес-служба міністерства.

Серед них 25 необхідних речей для новонароджених: одноразові підгузки для новонароджених (94 штуки в упаковці), вологі одноразові серветки для дітей від 0 років (не менше 56 штук в упаковці), пелюшки: ситцева, фланелева, муслінова, багаторазова вологостійка, шапочки, боді з коротким та довгим рукавом; штани-повзунки із закритими носочками, чоловічки з довгим рукавом та штанцями; шкарпетки, термометр для води, термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником, ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками, прокладки для лактації, ковдра тепла/демісезонна, плед-ковдра, матрац, рушник махровий для купання з кутком; іграшка-брязкальце розвиваюча, крем із вмістом ланоліну 100 %, рідке мило-шампунь дитяче з дозатором.

Такий комплект має бути упакований в коробку-колиску з міцного картону. Також до набору покладуть інформаційні матеріали по догляду за дитиною. Один пакунок для одного малюка. Його зможуть отримати мати, батько, родичі чи патронатний вихователь новонародженого.
Пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах