Фінанси  |  01.12.21  |  середа
 

Тель-Авів очолив рейтинг найдорожчих для життя міст

Тель-Авів вперше посів перше місце у рейтингу найдорожчих міст світу, обійшовши Париж. Торік французька столиця займала першу позицію, а ізраїльське місто — лише п'яту.

Рейтинг був укладений компанією Economist Intelligence Unit, що підпорядковується британському журналу The Economist та опублікований 1 грудня на офіційному сайті.

Лідерство Тель-Авіву пояснюється зміцненням ізраїльської валюти, шекеля, стосовно долара США та підвищенням цін на харчові продукти та транспорт. Загалом зростання вартості життя у багатьох містах пов'язують з пандемією COVID-19, що призводить до порушення постачання товарів, дефіциту та зростання цін.

Друге місце у рейтингу найдорожчих міст планети ділять між собою Париж та Сінгапур. До п'ятірки також увійшли Цюрих, Гонконг та Нью-Йорк. Натомість найдешевшим містом 2021 року виявилась столиця Сирії Дамаск.

“У наступному році ми очікуємо подальшого зростання вартості життя в багатьох містах, оскільки заробітна плата зростає в багатьох секторах. Однак ми також очікуємо, що центральні банки обережно підвищать процентні ставки, щоб зупинити інфляцію. Таким чином, зростання цін має бути помірним”,

— каже Упасана Дутт, керівник відділу світового рівня життя в Economist Intelligence Unit.

Що відомо

Київ опустився на 43 сходинки у рейтингу найдорожчих міст для постійного проживання іноземних робітників, посівши 149 місце серед 209. Торік столиця України посіла 106 сходинку.
У 2020 році Київ піднявся відразу на 44 сходинки в рейтингу найдорожчих міст для емігрантів, посівши 106 місце з 209. У 2019 столиця України посіла 150 сходинку.
Міжнародний республіканський інститут представив рейтинг міст України на основі результатів сьомого всеукраїнського опитування. Рейтинг очолила Вінниця.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e