Фінанси  |  28.12.21  |  вівторок
 

Львівводоканал повідомив львів'ян про нову ціну 1 кубометра води та каналізації

ЛМКП «Львівводоканал» вже скаржиться, що підвищений тариф все одно замалий для стабільного фінансового стану підприємства.

23 грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, - НКРЕКП прийняла рішення про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для 45 водоканалів України, зокрема і для МЛКП «Львівводоканал». 

Про це повідомив МЛКП «Львівводоканал», пише Dailylviv.com. 

Для мешканців міста Львова тариф встановлено на рівні 25,88 грн за 1 метр кубічний води та каналізації. 

Підвищення тарифу відбулося у зв’язку зі значним зростанням вартості електроенергії (на 46% у порівнянні з минулим роком), підвищенням ціни на реагенти (на 6,6% у порівнянні з минулим роком) та суттєвим підвищенням відрахувань до бюджету у вигляді податків та зборі (на 64,2 % у порівнянні з минулим роком). 

«Новий тариф, на жаль, не забезпечить стабільного фінансового стану підприємства. Адже вартість електроенергії, яка в ньому закладена, менша, ніж вона є вже зараз. Водночас в ньому на інвестиційну програму та ремонтний фонд закладено мінімальні кошти, хоча це першочергові заходи для забезпечення безперебійної роботи підприємства, а також  повністю вилучено витрати на збут, а це означає, що ми не будемо мати коштів на виплату заробітної плати для понад 300 працівників.  Єдиний шанс для модернізації та оновлення системи водопостачання та водовідведення є залучення коштів, а також допомога міста.  У ситуації, яка склалась, ми просимо мешканців своєчасно оплачувати за спожиті послуги,»

- прокоментував директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

Новий тариф на послуги водопостачання та водовідведення набуде чинності з 1 січня 2022 року. 

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e