Фінанси  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

Стало відомо, скільки витратив Президент на Мальдівах

Згідно з журналістським розслідуванням програми "Схеми", Петро Порошенко з сім'єю провів кілька днів на березі Індійського океану на одному з кращих курортів Мальдівських островів.

Як стверджують журналісти, Президент відпочивав на курорті на Мальдівах під ім'ям Mr Incognito Petro Ukraine.

Він з сім'єю проводив час на окремому острові, де є основна вілла, басейн, дворівневі апартаменти, причал для човнів, зона СПА, зона трапез і свій пляж.

Вартість проживання за добу в таких умовах - 46 тисяч доларів (1,3 млн гривень). Загалом Петро Порошенко і його сім'я провела там 6 днів. Тобто загальна сума витрат - 276 тисяч доларів (майже 8 млн грн).

Крім того, журналісти "Схем" дізналися, що за дайвінг Президент України заплатив 18,7 тисячі доларів (понад 0,5 млн грн), а за сніданки 10,7 тисячі доларів (0,3 млн грн). Ще 188 тисяч доларів коштували квитки на літак (5,3 млн грн).

Прес-служба Президента поінформувала, що Петро Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви "з метою короткого відпочинку" за власний рахунок.

"Цю поїздку він оплатив сам з власного рахунку задекларованих коштів, що буде відображено в його електронній декларації",

- відзначається в повідомленні прес-служби.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах