Фінанси  |  18.09.14  |  четвер
 

Нацгвардія придбала у "регіонала" машини "швидкої" на 13 млн грн

Як повідомляється у "Віснику державних закупівель", договір на придбання машин у ПІІ "Автоінвестстрой-Брок" військова частина 3078 ВВ МВС України уклала 11-го вересня.

Тож було закуплено 40 авто на базі типу ГАЗ-32213 (2705), серед них — 30 одиниць з колісною формулою 4х2. Їхня вартість склала 314 тисяч гривень за одиницю. Інші машини типу 4х4 — по 393 гривні за кожну. Наявність медичного обладнання в автомобілях не уточнюється.

Додамо, що фірма "Автоінвестстрой-Брок" входить у групу АІС і належить депутату від Партії регіонів Дмитру Святашу. Зігдно офіційних документів, власність зарежстровано на кіпрську "Радолін Трейдінг Лімітед".

"Автоінвестстрой-Брок" отримала замовлення на "швидкі" для Нацгвардії без попередніх торгів. Зважаючи на нагальність закупівлі, відбулася лише переговорна процедура. Пояснень щодо вибору саме цього постачальника в обґрунтуванні нема.

Зазначимо, що фірма "регіонала" зі ще одним його підприємством ТОВ "Глобал Автогруп" протягом останнього часу регулярно вигравала тендери на постачання автівок бюджетним установам. Всього — 50 тендерів за півтора року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах