Фінанси  |  13.08.18  |  понеділок
 

За забруднення річки - 986 гривень. Укрспирт оштрафували

Держекоінспекція у Львівській області впродовж липня отримувала численні звернення жителів м. Золочева та району щодо погіршення води у річці Золочівка.

За результатами контрольних заходів та лабораторних досліджень води і грунтів, було встановлено причетність до даних забруднень ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" Струтинське МПД, внаслідок чого було проведено позапланову перевірку підприємства, повідомляє прес-служба Держекоінспекції у Львівській області.

Під час перевірки інспектори з ОНПС зафіксували неналежне утримання трубопроводу для транспортування відходів виробництва ("барди") до полів фільтрації. Відтак, підприємству видали припис щодо усунення проривів трубопроводу та вжиття заходів щодо подальшого недопущенню негативного впливу на навколишнє природне середовище, зокрема зобов’язано ліквідувати забруднення земель.

Керівників підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.ст. 52 та 60 КУпАП із накладенням штрафних санкцій на суму 986 грн.

Крім цього, за результатами лабораторних досліджень відібраних зразків грунту та отримання відомостей Відділу Держземагентства у Золочівському районі щодо нормативно-грошової оцінки забруднених земель буде нараховано збитки відповідно до методики.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах