Фінанси  |  18.12.18  |  вівторок
 

У Львові винесено вирок щодо бізнесмена-хабарника

Підприємець намагався підкупити військового прокурора за закриття кримінального провадження.

Шевченківський районний суд оштрафував підприємця на 8,5 тисяч гривень за хабар у 133 тисячі гривень. Бізнесмен намагався підкупити військового прокурора за закриття кримінального провадження.

Нагадаємо, що 2 березня 2018 року двох підприємців, 1963 та 1977 років народження, затримали на хабарі у 5 тисяч доларів (133 тисячі гривень). Один із них давав ці кошти військовому прокурору Львівського гарнізону. За хабар підприємці хотіли закрити кримінальне провадження за фактом заволодіння державними коштами під час закупівлі житла для військовослужбовців, учасників АТО у Новому Роздолі на суму понад 5 мільйонів гривень.

Згодом з’ясувалось, що одним із підприємців є директор ТзОВ «Отаман» Тарас Машівський. Йому встановили заставу у 140 тисяч гривень, яку за нього сплатили через два дні. Тоді ж прокуратура повідомляла, що за пропозицію хабара Машівського можуть ув’язнити до 8 років. Однак під час слідства він уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, де обидві сторони погодились на покарання у вигляді штрафу.

Тому суддя Шевченківського районного суду Валентина Свірідова під час судового засідання 11 грудня наклала на Машівського штраф у розмірі 8 500 гривень, а також на три роки заборонила йому займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах