Фінанси  |  15.11.18  |  четвер
 

У Львові оштрафували орендаря приміщень Головної пошти

Максимальний штраф було накладено на орендаря приміщень за влаштування незаконного кіоску у дверях Головної пошти.

Сьогодні, 15 листопада, під час засідання адміністративної комісії, яка створена при виконавчому комітеті Львівської міської ради щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини, було розглянуто протоколи стосовно незаконних дій на чотирьох об’єктах культурної спадщини Львова, які вчинили фізичні особи (заміна дерев’яних вікон/дверей на пластикові, перепланування).

Адміністративна комісія наклала максимальний штраф на орендаря приміщень Укрпошти (вул. Словацького, 1) за те, що у фасаді будівлі було вирізано решітку й облаштовано кіоск. Обсяг штрафу становить 170 тисяч гривень.

«Сьогодні ми розглянули протокол, складений на орендаря приміщень в будівлі Укрпошти, за проведені роботи у фасаді будівлі. На нього як фізичну особу було накладено максимальний штраф і також зараз детально будемо вивчати договір оренди, в якому прописано, які роботи і за яких обставин можна проводи», – розповідає заступник міського голови Львова з питань розвитку, голова комісії Андрій Москаленко.

Також адмінкомісія призначила штраф обсягом 1 700 гривень на власника квартир у будинку на вул. Смерекова, 3/5 та власника квартири в будинку на вул. Федерова, 29, які замінили дерев’ні вікна на пластикові.

Було оштрафовано власника квартири в будинку на вул. Вірменська, 35, який виконав роботи з розширенням тамбура. Обсяг штрафу становив 1 700 гривень.

«Цю справу ми розглядали на минулому засіданні та перенесли її для вивчення усіх обставин і документів. Згідно з отриманих документів від ЛКП, власник квартири дійсно самовільно провів роботи з розширення тамбура», – повідомив начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії Олег Хандин.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1188

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах