Фінанси  |  15.06.21  |  вівторок
 

Шмигаль доручив терміново погасити борги перед медиками

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль написав у Телеграмі.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров'я терміново підготувати проєкт постанови для погашення заборгованості перед медичними працівниками.

"Дав завдання МОЗ та НСЗУ терміново підготувати проєкт постанови для погашення заборгованості перед медичними працівниками. А також розібратися в причинах її виникнення та вжити заходів, щоб така ситуація не повторювалась у майбутньому",

- написав він.

Шмигаль також зауважив, що з приводу погашення заборгованості перед лікарями в уряді провели нараду за участю представників МОЗ, Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономіки та Національної служби здоров'я.

Крім того, Шмигаль зауважив, що Мінсоцполітики та Мінфін повинні опрацювати проєкт змін до державного бюджету щодо врегулювання ситуації з виплатою лікарняних.

Як повідомлялося, 14 червня Президент Володимир Зеленський доручив якнайшвидше ліквідувати заборгованість із виплат лікарям та наполягає на необхідності персональної відповідальності чиновників за невиплати лікарям, аж до звільнення, і поставив завдання у найкоротший термін ліквідувати заборгованість.

Станом на 10 червня заборгованість із виплати лікарняних становила близько 3 млрд грн.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Коментарі (0) перегляди: 873

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах