Фінанси  |  07.12.17  |  четвер
 

Львівських школярів годуватимуть за 11 гривень

Безоплатне харчування у школах отримують учні початкової школи, а також дошкільнята й учні старшої школи з соціально-незахищених та пільгових категорій населення.

Програму безплатного харчування дітей та учнів у школах Львова продовжили на 2018 рік. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

"Ця програма у місті Львові функціонує вже 2 роки. Сьогодні депутати погодили її і на наступний рік",

- сказано в повідомленні.

Вартість харчування, відповідно до кошторисних призначень на 2018 рік, становитиме 11 гривень для учнів 1-4 класів і дітей з багатодітних родин. Для дітей із малозабезпечених сімей така вартість харчування становитиме 13 грн. 10 коп.

"Вартість харчування ми зможемо переглянути тільки у тому випадку, коли буде відбуватися уточнення до бюджету, у зв’язку з прийняттям державного бюджету України",

- зазначила начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Зазначимо, у 2014 році було прийнято закон, відповідно до якого безкоштовне харчування за рахунок державних коштів змогли утримувати учні 1-4 класів із малозабезпечених сімей або які навчаються в інклюзивних класах, діти-сироти, та ті діти, які позбавлені батьківського піклування. Два роки тому місто прийняло програму безоплатного харчування учнів у школах і у садочках міста Львова. Це учні 1-4 класів, діти з малозабезпечених сімей 5-11 класів, з багатодітних родин у школах і садочках, а також діти-учасників Революції Гідності, які постраждали.

Нагадаємо, минулого року дітей у львівських школах дітей годували за 9,40 грн.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах