Фінанси  |  26.06.19  |  середа
 

Що заборонили ввозити з Росії: Кабмін оприлюднив постанову

Уряд опублікував повний список заборонених російських товарів.

Кабінет міністрів оприлюднив в газеті "Урядовий кур'єр" прийняту 15 травня постанову №535, якою розширив перелік заборонених до ввезення на територію України товарів з Росії.

Документом забороняється ввозити сировину для виготовлення цементу (клінкери), а також всі готові види цементу, мінеральні (азотні, калійні та фосфорні) добрива, корми для тварин і продукцію ветеринарної медицини.

Також ембарго поширюється на сірники, фанерну продукцію, шпалери, продукцію легкої промисловості, зокрема, на окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби, трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, сталевий посуд, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, трактори й т.д.).

Крім цього, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних і трамвайних вагонів.

"Рішення прийнято з метою вжиття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються державою-агресором, а також з урахуванням звернень асоціацій, об'єднань, підприємств низки галузей промисловості",

- йдеться на сайті уряду.

Також уряд 15 травня ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення про застосування спеціального мита на всі товари, які походять з РФ. Виняток становлять чутливий імпорт, такий як вугілля, кокс, бензин, зріджений газ і фармацевтична продукція.

Про це повідомляє ЛІГА.Бізнес

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах