Фінанси  |  12.01.19  |  субота
 

Росія значно скоротить видобуток нафти

Причиною такого рішення є договір про скорочення видобутку нафти для балансування ринку, який було укладено між країнами ОПЕК.

Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак.

Зі слів глави міністерства, Росія видобуватиме на 30 тисяч барелів на добу менше, ніж у жовтні 2018 го, а до кінця січня вийде на рівень 50-ти тисяч барелів на добу. Такий рівень видобутку нафти було обговорено між країнами організації країн-експортерів нафти.

Відомо, що ОПЕК і ряд інших країн-експортерів нафтопродуктів у 2016 році вперше в історії уклали альянс і стали регулювати видобуток нафти для балансування ринку. Засідання проходило в штаб-квартирі альянсу - у Відні, де вирішили скоротити загальний видобуток на 1.8 мільйона барелів на добу. Два роки договір в основному перевиконувався, проте у 2019-му вирішили укласти новий, згідно з яким видобуток нафти повинен скоротитися на 1,2 мільйона барелів на добу в першому півріччі. Зокрема Росія повинна скоротити видобуток на 288 тисяч барелів на добу.

Нагадаємо, що В Україні може подорожчати бензин через Росію та Білорусь. Російська Федерація не виплатить Білорусі 10 мільярдів доларів в якості компенсації через введення нових правил податкової політики.

 
 

Коментарі (18) перегляди: 770

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах