Фінанси  |  05.11.18  |  понеділок
 

Із бюджету Львова виділять гроші на реставрацію вікон будинків

З 2019 року Львівська міськрада планує виділяти кошти для реставрації вікон у будинках, які є культурною спадщиною міста.

Про це повідомив 5 листопада на брифінгу заступник міського голови Львова з питань розвитку міста Андрій Москаленко.

Заступник поінформував журналістів, що влада Львова планує впровадити програму співфінансування між містом та мешканцями задля збереження частини культурної спадщини – житлових будинків у центрі міста, творінь відомих архітекторів та помешкань визначних історичних, політичних та культурних постатей.

За словами Москаленка, така програма вже діяла на території Львова і відбувалась за підтримки товариства GIZ (Німеччина).

"Тоді реставрації відбулася за фінансування німецького товариства і мешканців. На жаль, минулого року ця програма завершила свою діяльність, і ми прийняли рішення, що частину програм, які були започатковані, буде продовжувати своїм коштом місто, оскільки вони показали свою інтенсивність і важливість. Тому цього року ми започаткували програму співфінансування реставрації брам, а наступного — хочемо запровадити програму співфінансування реставрації вікон",

– заявив Андрій Москаленко.

Обговорення цієї програми відбудеться сьогодні, 5 листопада, у сесійній залі Львівської міської ради о 18:00.


 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах