Фінанси  |  04.05.18  |  п'ятниця
 

У Львові облаштують дві нові тролейбусні лінії

Під час масштабної реконструкції тролейбусних мереж в "Львівелектротрансі", окрім будівництва нових тролейбусних ліній, планують відремонтувати старі.

ЛКП "Львівелектротранс" рішенням Виконавчого комітету Львівської міської ради 4 травня отримав функції замовника на проектування, будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт трамвайних та тролейбусних ліній.

Одна з нових тролейбусних ліній пролягатиме від вул. Зеленої через вул. Вашингтона, Пасічну до Медової Печери (Майорівка), інша - від вул. Патона по вул. Виговського проходитиме до вул. Городоцької.

Крім того, заплановано проведення інших відновлювальних робіт, а саме:

- реконструкцію тролейбусного депо на вул. Тролейбусній;

- реконструкцію тролейбусних ліній на вул. Володимира Великого та Кульпарківській;

- капремонт тролейбусних ліній на вул. Зеленій (від Липової Алеї до Луганської), вул. Тролейбусній (від Володимира Великого до Наукової), Любінській (від Копистинського до аеропорту), Виговського (від Любінської до Патона), вул. Стрийській (від Франка до Наукової), вул. Патона (від Виговського до Ряшівської), Ряшівській (від Патона до Городоцької), Тобілевича, пл. Кропивницького (від Бандери до Короткої), Короткій, Федьковича (від Тобілевича до Бандери), Технічній, Устияновича, Університетській, Крушельницької, Листопадового Чину (від Університетської до Устияновича);

- капремонт контактної мережі трамвая на вул. Франка (від пл. Франка до Соборної), пл. Соборній та на вул. Винниченка (від Соборної до Митної).

Проектування ліній буде виконано коштом "Львівелектротрансу", будівництво та реконструкцію - частково за кошти європейських банків.

Втім, інформації про вартість цих робіт та час їхнього початку наразі немає.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах