Фінанси  |  23.08.18  |  четвер
 

У Львові відкриють для проїзду ще одну вулицю

Згідно з проектом ремонту вулиці, тут було проведено заміну дорожнього покриття та заміну каналізаційних і водопровідних мереж.

Сьогодні до кінця дня відкриють для проїзду приватного транспорту вулицю Котлярську - капітальний ремонт завершено. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Роботи розпочалися у квітні цього року. Замовником робіт є Галицька районна адміністрація і ЛМКП "Львівводоканал". 

Як повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької Р А Ігор Савка, Львівводоканал провів заміну своїх мереж, а ТзОВ "Гарантспецбуд-ЛТД", вже на замовлення адміністрації, провело роботи з облаштування дорожнього покриття.

"Львівводоканал" виконав передбачені ними роботи. Після завершення їхніх робіт, зокрема по заміні колекторів, ми приступили до мощення тротуарів та встановлення дорожнього покриття. Станом на сьогодні роботи завершено, тому до кінця дня вулицю буде відкрито для проїзду",

- розповів він.

Ігор Савка також зазначив, що додатково встановлено стовпці для заборони паркування авто.

Загальна вартість робіт з облаштування дорожнього покриття на вул. Котлярська становить приблизно 2,5 млн. грн.

Нагадаємо, відповідно до титульного списку, протягом 2018 року на території Галицького району заплановано проведення капітального ремонту вулиць на суму 24 млн. 243 тис. грн. Серед важливих об’єктів - це капітальний ремонт вул. Котлярської, вул. Просвіти та вул. Руданського.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах