Фінанси  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

Програма МВФ для України може припинитися достроково

НБУ повідомили, що якщо до липня 2018 року наступний транш від Міжнародного валютного фонду не надійде на рахунки України, то програма співпраці ймовірно припиниться.

Таку думку в інтерв'ю ЗМІ заявив заступник голови Нацбанку України Дмитро Сологуб.

"Ми зараз заново робимо оцінку, наскільки це можливо, але все просто технічно, перший квартал вже зовсім реально не виглядає. У другому кварталі отримання траншу вже більш реалістичне. Коли ми отримаємо транш, в першому чи в другому кварталі, особливого значення для інфляції немає. Сам факт продовження співпраці набагато важливіший",

- сказав він.

В цей же час, згідно з думкою Сологуба, якщо до кінця другого кварталу поточного року рішення по траншу МВФ так і не буде, то це буде свідченням того, що поточна програма EFF з високою ймовірністю вже не відновиться.

"Теоретично, якщо Кабмін України за 2 місяці до виборів ухвалить масу непопулярних реформ, то вони отримають гроші. Але питання залишається в тому, що ймовірність цього дуже низька",

- сказав заступник глави НБУ, відповідаючи на питання, чи виділяє МВФ кредити тим країнам, в яких мають відбутися вибори.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1158

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...