Фінанси  |  08.08.14  |  п'ятниця
 

Фіскальна служба: Митників відженуть від контрабандного корита

У фіскальній службі відверто заявляють, що контрабанда в Україні не припинилася. Просто нею здебільшого займаються посередники.

Про це на прес-конференції у Львові розповів перший заступник голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко.

«Так звана, сіра, чорна контрабанда характерні для Львівської області. У нашій службі у всіх єдиний настрій: ніяких інших бачень, окрім як закривати ці потоки, немає. Однак, ніхто не скаже, і я не скажу, що у нас немає контрабанди. Ми знаємо, хто цим займається, хто роками наживався, не маючи ніякого відношення до фіскальної служби і не маючи відношення до митної служби. Це посередники, це, скажу відверто, працівники правоохоронних органів»,

– розповів Володимир Хоменко.

За словами Хоменка, левова частка контрабанди дістається посередникам.

«Якщо з контейнера чи фури збирається 100%, то лише 15% потрапляє митнику, а 85% дістається цим посередникам «за кришу», за все інше»,

- уточнив держслужбовець.

Він переконаний, що зусилля підрозділів по боротьбі з корупцією перш за все потрібно направити на ліквідацію зовнішніх чинників.

«Потрібно всіх цих, кого я назвав, відшивати, відганяти від корита. Сьогодні також всі хочуть втиснути свої кадри у фіскальну службу, у податкову міліцію, особливо, в аналітичні підрозділи, щоб мати вплив. І це стосується не лише Львова, а й Одеси, Закарпаття і внутрішніх митниць»,

– наголосив перший заступник голови Державної фіскальної служби України.

За словами Хоменка, місяць тому оперативне управління по боротьбі з контрабандою очолила особа, яка повинна не контролювати боротьбу з контрабандою, а навпаки організовувати її шляхом маніпуляцій.

Також він додав, що сьогодні фіскальна служба зосередилася на тіньовому ринку економіки, а саме — на фінансових потоках.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах