Фінанси  |  12.06.18  |  вівторок
 

Порошенко: Україна отримуватиме газ по новому газопроводі

Газогін TANAP є газогоном Азербайджану через Туреччину до Європи. Він призначений для транспортування газу другої стадії розробки родовища Шах-Деніз.

Президент України Петро Порошенко заявив, що завдяки новозбудованому газогону TANAP Україна зможе диверсифікувати постачання газу через Болгарію та Румунію.

Про це він заявив, виступаючи на офіційній церемонії запуску в експлуатацію Трансанатолійського газогону (TANAP) у Туреччині, передає "Укрінформ".

"Україна абсолютно всіма можливими ресурсами підтримує цей проект, і ми вдячні вам за нього. Сьогодні ми погодилися, що з величезним задоволенням Україна диверсифікує ресурси постачання енергії й отримуватиме газ через цей газогін через Болгарію та Румунію",

- зазначив Порошенко.

Глава держави запевнив, що Україна завжди підтримуватиме економічно вигідні європейські ініціативи та розраховує на Туреччину й Азербайджан у питанні забезпечення країни енергетичними ресурсами через альтернативні шляхи.

Водночас він нагадав, що цей газогін є головним елементом Південного газового коридору та підкреслив, що проект TANAP сприяє енергетичній безпеці Європи, диверсифікації джерел постачання енергоносіїв у Європу і її конкурентній спроможності.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...