Фінанси  |  12.04.18  |  четвер
 

Порошенко пригрозив Росії санкціями "як у Трампа"

Президент України вважає, що міжнародний тиск на оточення Володимира Путіна буде більш ефективним, якщо країни-союзники будуть діяти узгоджено.

Петро Порошенко хоче, щоб Україна ввела санкції проти олігархів з Росії, які є в спеціальному списку Міністерства фінансів США. Кілька днів тому ця держава запровадила низку заборон для осіб, що в ньому перебувають. Але, якщо Сполучені Штати аргументували такий крок втручанням Російської Федерації в президентські вибори 2015-2016 років, то Україна це хоче зробити в знак солідарності зі своїм союзником.

Президент доручив голові РНБО Олександру Турчинову та Кабінетові Міністрів України розробити методи фінансового тиску на російських олігархів для їх подальшого втілення.

До речі, стало відомо, скільки втратили російські олігархи через санкції.  Про це пише авторитетне американське фінансове видання Bloomberg. Згідно з попередньою статистикою, після 6-го квітня, коли Державний департамент Сполучених Штатів оголосив про введення санкцій проти списку чиновників і бізнесменів з Російської Федерації, оточення Путіна втратило близько 16 млрд доларів.

Найбільша частка активів знецінилася у генерального директора "Норильського нікелю" Володимира Потаніна - 2,25 млрд доларів. В "трійці лідерів" також глава нафтової компанії "Лукойл" Вагіта Алекперова - 1,37 мрлд доларів, і власник бізнес-групи "Ренова" Віктор Вексельберг - 1,28 млрд доларів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах