Фінанси  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

Порошенко подякував НБУ за ліквідацію 100 українських банків

Президент України підтримав ліквідацію "хворих банків" в Україні, більшість з яких розорилися, коли главою Нацбанку була Валерія Гонтарєва.

Про це Петро Порошенко сказав на засіданні Національної інвестиційної ради в п'ятницю, 25 травня.

"І я хочу подякувати команді Національного банку - і тієї, яка є зараз, і яка працювала до цього. Знаєте чому? Тому що це - одна команда, тому що потрібно мати сміливість, професійність та рішучість для того, щоб закрити 98 "хворих" банків, які не мали шансів на життя і мали до 90-95% кредитів, які не обслуговувалися",

- зазначив глава держави.

Петро Порошенко підкреслив, що завдяки діям команди НБУ, інші українські банки (зокрема банк, який належить Президенту - "Міжнародний інвестиційний банк" - ред.) отримали прибуток. Наприклад, в першому кварталі цього року вона склала 9 млрд гривень, що майже втричі перевищує показники минулого року за той самий період.

"До ваших послуг сьогодні маємо 82 стійких і платоспроможних банків, в яких почали збільшуватися депозитні портфелі і вони поступово відновлюють кредитування економіки. Банки нарешті починають виконувати свою функцію",

 - зазначив Порошенко.

Як повідомлялося раніше, Президент закликає заробітчан працювати в Україні. На думку глави держави, тепер, коли економіка країни зростає високими темпами, з'явилася можливість досить заробляти вдома і не їздити на заробітки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах