Фінанси  |  14.11.18  |  середа
 

Полторак незадоволений фінансуванням оборони України

Під час засідання Кабміну міністр оборони Степан Полторак заявив, що в Бюджеті України на 2019 рік бракує коштів на підтримку сектору оборони.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Міністр оборони вважає, що для придбання технічного обладнання та озброєння необхідні додаткові фінанси. Також Полторак заявив, що оборонному сектору необхідна підтримка інфраструктурних проектів, на які має йти достатня кількість коштів.

Як стало відомо, наступного року на оборону української землі передбачена менша кількість грошей, аніж цьогоріч, проте прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що надішле на підставі вимог міністра до РНБО нові пропозиції щодо можливого перерозподілу фінансування оборони.

Наразі відома така статистика: проект Державного Бюджету на оборонну сферу країни передбачає витрати у розмірі 209,5 мільярдів гривень (36,2 млрд грн — на ремонт та модернізацію технічного обладнання війська, а 108,3 млрд — на заробітну плату військовозобов'язаним.

"Тривалість бойових дій у зоні проведення ООС вимагає величезну суму грошей. У нас сьогодні 40 тисяч людей перебувають в окопах, втрачаючи здоров'я і життя і, думаю, точно не має бути пріоритету більшого, ніж закупівля нового озброєння і техніки, а фінансовий ресурс, який передбачений на закупівлю озброєння і техніки не дає нам можливості в повному обсязі купувати техніку, яка потрібна на фронті",

- заявив міністр.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах