Фінанси  |  14.01.18  |  неділя
 

Польський Сейм прийняв закон про заборону торгівлі по неділях

Відповідно до закону з 1 березня 2018 року в кожному місяці магазини будуть працювати тільки в дві неділі - в першу і останню.

Про це передає Радіо Польща.

З 2019 року магазини будуть відкриті тільки в одну неділю в місяць, а з 1 січня 2020 року почне діяти заборона на торгівлю по неділях за винятком семи спеціально визначених неділь в році.

Працювати по неділях зможуть, наприклад, квіткові і кондитерські магазини, пекарні і кафе за умови, що в переважній більшості вони будуть дійсно продавати квіти, морозиво, хлібобулочні та кондитерські вироби.

Закон також передбачає штраф за порушення заборони, який буде складати від 1 тисячі до 100 тисяч злотих (приблизно від 300 до 30 тис. доларів США), а в разі постійних порушень заборони - позбавлення волі.

Нагадаємо, що Польща вводить нові правила працевлаштування для українців. У червні поточного року польський Сейм прийняв законопроект, який передбачає нові правила працевлаштування іноземних громадян. Безкоштовна для роботодавців декларація про намір працевлаштувати іноземців тепер буде замінена платними дозволами на сезонні роботи.

Як повідомлялося, екс-глава польського МЗС Вітольд Ващиковський, який сьогодні, 9 січня подав у відставку, раніше заявляв, що Польща довго мала "ангельське терпіння" до України. За його словами, проблеми між країнами почалися після заборони в'їзду в Україну меру Перемишля.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...