Фінанси  |  18.07.18  |  середа
 

Польща спростить для українців отримання посвідки на проживання

Польський Сейм готує поправки до законодавства, які можуть ще більше посилити міграцію трудового населення з України та інших країн колишнього Радянського Союзу.

Згідно із запропонованою поправкою до закону про іноземців в Польщі, жителі України, Росії, Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови отримають право подавати документи на отримання посвідки на проживання вже через два роки постійної роботи в Польщі.

Тобто, вже зараз близько 200 тисяч українців можуть отримати посвідку на постійне проживання в Польщі, якщо такі зміни до закону підтримають депутати Сейму.

"Ці зміни спрямовані на те, щоб сприяти полегшенню розселення в Польщі громадян культурно близьких країн, що мають кваліфікацію в професіях, бажаних для польської економіки",

- йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Як пояснюють експерти, Польща побоюється, що керівництво ЄС змусить її розміщувати біженців з Азії і хоче таким шляхом збалансувати свій ринок праці і демографічну ситуацію.

Раніше повідомлялося, що українська молодь масово виїжджає вчитися в ЄС. В останні роки студенти України все більше користуються можливістю почати свою майбутню кар'єру в Польщі та інших країнах Європейського Союзу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах