Фінанси  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

Половину доходів українці витрачають на продукти і цигарки

Україна входить в топ-10 країн світу, які на харчування тратять найбільше.

Такі дані оприлюднило Міністерство сільського господарства США. За їхньою інформацією, у 2016 році 38% від усіх доходів українці витратили на продукти, а 8% - на сигарети та алкоголь. У підсумку загальні витрати на ці 2 категорії складають 46,1%. 

Результати цього дослідження опублікував на свої сторінці у Facebook Гендиректор української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Також чоловік зазначив, що натомість громадяни США найменше витрачають на продукти та шкідливі звички - лише 6,3% своїх доходів на харчування та 2% на сигарети та алкоголь, що загалом складає 8,3%.

А от у Європі найменші витрати в британців – 8,1% на продукти та 3,8% на віскі та сигарети. Останнє місце за дослідженнями посіла Нігерія. ЇЇ громадяни витрачають майже 60% на ці основні потреби.

"Поляки витрачають на харчування 16,5% та 6,2% пропивають. Китайці проїдають 22,5% та ще 2,3% платять за згубні звички. У Єгипті, до якого багато українців їздять відпочивати, 36,7% доходів витрачається на їжу та 4,5% на тютюн. Як би сказала одна знана людина в нашій країні – більше українців люблять їсти та пити лише нігерійці, кенійці та камерунці. Але лише за рахунок харчування, оскільки витрати на міцні напої та куріння в них у рази менше",

         - повідомив Олексій Дорошенко.

Дослідження за 2016 рік було опубліковано наприкінці 2017 року, тому є найсвіжішим. Вивчення витрат відбувається в 92-х країнах світу.


Також тенденція дослідження свідчить про те, що в найближчі роки витрати українців, порівняно з доходами, не зменшаться. Навіть у разі покращення нашого фінансового становища.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...