Фінанси  |  17.12.18  |  понеділок
 

ДФС: багатодітні батьки мають пільгу щодо земельної ділянки

Подружжя трьох і більше дітей мають право на пільгу щодо сплати земельного податку за земельні ділянки.

Право на пільгу під час сплати податку на земельну ділянку мають батьки трьох і більше дітей віком до 18 років.

Про це інформують у прес-центрі ГУ ДФС у Закарпатській області.

«У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області повідомляють, якщо подружжя виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, то кожен із батьків має право на пільгу щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що належать йому на правах приватної власності», - зазначено в повідомленні.

Вид земельних ділянок і розмір, щодо яких застосовується пільга, визначено п.281.2 ст. 281 Податкового кодексу України.

Якщо подружжя володіє земельною ділянкою на праві спільної часткової власності, то платником земельного податку за земельну ділянку пропорційно своїй частці є кожен із батьків, тому право на пільги щодо сплати земельного податку має кожен із них.

Якщо таке подружжя володіє земельною ділянкою на праві спільної сумісної власності та поділ земельної ділянки не проводився, то платником земельного податку за таку ділянку є один із батьків, який і може скористатись пільгою щодо сплати земельного податку.

Нагадаємо, що фізична особа для отримання пільги щодо сплати земельного податку має подати до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки до 1 травня поточного року письмову заяву довільної форми про надання пільги та документ, що посвідчує її право на пільгу (посвідчення батьків багатодітної сім’ї, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах