Фінанси  |  16.02.19  |  субота
 

З березня пенсії в Україні зростуть на 17-20%

Віце-прем'єр запевняє, що Україна має кошти для того, щоб з першого березня провести індексацію пенсій.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

За словами віце-прем'єр міністра Павла Розенка, перерахунок пенсій тепер буде проходити щороку 1-го березня в автоматичному режимі, оскільки це одна з головних позицій раніше прийнятої реформи. Він заявив, що ніщо не зможе перешкодити державі проводити щорічно осучаснення пенсійних виплат з початку весни. За словами Розенка, вперше Україна за 5-7 років може гарантувати своїм громадянам справедливу корекцію пенсій усіх категорій.

Також віце-прем'єр зазначив, що в останній раз осучаснення відбулося у 2017-му і нагадав, що до цього 7 років ніхто і не думав проводити такий перерахунок. Однак тепер, з його слів, в українському бюджеті достатньо грошей на регулярне виконання цієї важливої операції.

Нагадаємо, що у бійців АТО виникли проблеми з пенсіями. Бійці антитерористичної операції з Тернопільської області, мобілізація яких відбувалась іще в 2014 і 2015 роках бійці до сьогодні так і не домоглися аби їхню службу зарахували.

Віце-прем'єр запевняє, що Україна має кошти для того, щоб з першого березня провести індексацію пенсій.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

За словами віце-прем'єр міністра Павла Розенка, перерахунок пенсій тепер буде проходити щороку 1-го березня в автоматичному режимі, оскільки це одна з головних позицій раніше прийнятої реформи. Він заявив, що ніщо не зможе перешкодити державі проводити щорічно осучаснення пенсійних виплат з початку весни. За словами Розенка, вперше Україна за 5-7 років може гарантувати своїм громадянам справедливу корекцію пенсій усіх категорій.

Також віце-прем'єр зазначив, що в останній раз осучаснення відбулося у 2017-му і нагадав, що до цього 7 років ніхто і не думав проводити такий перерахунок. Однак тепер, з його слів, в українському бюджеті достатньо грошей на регулярне виконання цієї важливої операції.

 
 

Коментарі (10) перегляди: 988

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах