Фінанси  |  28.01.19  |  понеділок
 

У бійців АТО виникли проблеми з пенсіями

Бійці антитерористичної операції з Тернопільської області, мобілізація яких відбувалась іще в 2014 і 2015 роках бійці до сьогодні так і не домоглися аби їхню службу зарахували.

Мова йде про зарахування військової служби до загального страхового стажу.

Як зазначають в українських ЗМІ, із вищевказаною проблемою, довелося, зокрема, зіткнутися викладачеві педагогічного університету Володимиру Брославський. Воїн прослужив командиром відділення 56-ї Маріупольської бригади майже 1 рік. Однак коли чоловік звернувся до Пенсійного фонду, то там взагалі не знали, що він в цей час був в АТО. Жодних підтверджень його перебування там немає.

Сам же ж Володимир Брославський розповів, що обчислюється страховий стаж на підставі довідки про проходження військової служби, а також про сплачену суму.

Аби отримати відповідний документ слід знову їхати на схід України, а саме в Маріуполь, і брати там довідку. Передати всі дані про військовослужбовців до Пенсійного фонду мало безпосередньо Міністерство оборони. Чому цього не відбулось ніхто із колишніх бійців АТО не розуміє. Вже у військкоматі вони написали звернення особисто до міністра і попросили вирішити всі непорозуміння з Пенсійним фондом під час першої хвилі мобілізації.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах