Фінанси  |  05.05.18  |  субота
 

У Польщі занепокоїлися підготовкою місцевих працівників

На тлі нестачі робочих рук і масового напливу українських заробітчан, польські чиновники вважають, що система освіти не відповідає потребам ринку праці.

Про це розповідає віце-президент Польського агентства розвитку підприємництва Ніна Добжинська, передає "Польське радіо".

З її слів, роботодавці в Польщі повинні піклуватися про освіту своїх працівників. Мова йде не лише про навчання молодих місцевих фахівців, а й про перепідготовку дорослих працівників.

Велика кількість українських трудових мігрантів не вирішить всіх проблем польської економіки, переконана Добжинська. Польща повинна створити систему, при якій ринок праці буде тісно взаємодіяти із системою освіти. На разі співпраця цих двох найважливіших сфер перебуває на низькому рівні, наголошує видання.

Добжинська підкреслює, що близько 75% польських роботодавців скаржаться на дефіцит робочих рук, особливо в будівництві.

З її слів, польські роботодавці хочуть, щоб молодь отримувала таку освіту, яка негайно, або якомога швидше, дозволяла їй знаходити конкретну, привабливу і добреоплачувану роботу.

Як раніше повідомляли "Ваші новини", в українському уряді хочуть, щоб заробітчани декларували свої доходи. В іншому випадку, їх позбавлятимуть субсидій на комунальні послуги. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах